View Single Post
  #47 (permalink)  
Vechi 28 aug 2011, 20:34:11
Geanynna's Avatar
Geanynna Geanynna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mai 2011
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: personalizata
Date: 166cm, 61kg
Mesaje: 2.383
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: am nevoie de ajutorul ,,slabutelor :.

Citat:
Anterior postat de andrea monica Vezi mesajul
buna fetelor ,ma numesc andrea monica si sunt din oradea.,dar momentan locuiesc in madrid ...sincer am nevoie de sfatul vostru .am inceput multe diete ,sport si le-am lasat toate balta..adica nu pot tine o dieta pana la capat ., de 2 zile am inceput o dieta bazata pe ,peste ,legume ,fructe si piept de pui la gratar..dimineata o cafea si cereale integrale cu lapte degresat ..nu stiu daca funccioneaza dar sper si daca una dintre voi a facut-o sau o face ., va rog sa-mi spuneti cum va merge . si cite mese trebuie facute pe zi ...si va rog tot ce puteti voi sa-mi recomandati ..va multumesc si astept mesajele voatre ..succes in continuare pt toate slabutele .
ciao andreea bun venit pe slabute si spor mare la dieta !!!!
deci mai exact tu tii o dieta in care papi legume, furcte, peste, carne de pui.....suna a dieta personalizata cred eu daca e asa, atunci sigur va da roade, atata timp cat papi doar ceea ce e samatos, fara sucuri, prajeli, fast food....stii tu
miscare faci? ceva sport? orice miscare e binevenita intr'o dieta si viata sanatoasa desigur....

astept sa imi mai povestesti despre dieta ta si asa poate ne vom incuraja una pe cealalta in acest proces de slabire

si scuze ca am aparut asa tarziu pe aici dar am fost in concediu 1 saptamana

te pup
__________________
Daca Vrei, Poti !
Jurnalul meu Geanynna
Geanynna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2037 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1520 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat