View Single Post
  #4737 (permalink)  
Vechi 28 iun 2011, 19:22:30
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)

Citat:
Anterior postat de dupy Vezi mesajul
copy-paste din jurnal..


Mami mi-a stricat reteta de musaca. d`asta mor. n`a avut rabdare sa dea curentul sa vad inca 1data cum era reteta si..a prajit dovleceii dar i`a prajit nu gluma, adica eu una nu mananc alimente prajite, iar cand am luat o feliuta si`am bagat`o`n gura..am simtit ca tb sa vomit tot uleiul ala imi vine sa plang, chiar daca e p prostie, nimic nu iese. Dupa ce ca am pus`o sa faca mancare special pt cura mea..acum i`am zis ca nu e buna de nimic o sa mananc in seara asta la cina putin, ca nu am ce manca de sb, dar de maine gata imi pare rau, dar pfoaa..m`am saturat! pana`n gaaatt!! su nu mai scad naibii 1data sub 50
Nu esti singura.Mama mi-a stricat dovleacul cu branza..adica i-am zis sa puna pe tava ulei de masline si dupa compozitia..si eu am plecat la condus si cand am venit am vazut ca ea a pus UNT.si eu mor de pofta la asa ceva..a trb sa mananc dar sa las partea de jos in farfurie..a spus ca nu a uns cu asa de mult unt..dar totusi sper ca nu-mi afecteaza prea mult dieta

Si la mn sb..a venit cam aiurea dar vineri am tichete si ma duc sa ma umplu de mancare de sb faza 1.macar a 2 saptamana sa o tin bine bine.
Incearca in loc de dulce branza+fructoza/induclitor.Nu e scumpa fructoza..si iti iese ceva ..daca mai pui si putina chicolata amaruie..pffff am o poftaaa
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done