View Single Post
  #476 (permalink)  
Vechi 23 mai 2010, 21:10:30
UluceanuAnaMaria's Avatar
UluceanuAnaMaria UluceanuAnaMaria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 30
Dieta: Personalizata
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 761
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de dorina21 Vezi mesajul
buna slabutelor
am vazut k multe din voi faceti tae-bo,am inceput sa fac si eu de vreo 4zile.fac zilnic cate 15-20min uneori chear 30-40min depinde cat timp am.nu credeam k exista vreun sport sa in placa atat de mult.nu imi place k transpir chear dupa primele 5min dar in rest e ok.sper sa reusesc sa ma tin sa fac zilnic...va pup si spor la slabit
am uitat voiam sa va intreb ce credeti despre eurovita ceai verde eu una uneori ma simt slabita as incerca niste vitamine dar nu prea stiu de care sa incerc.voi ce parere aveti?
Buna , Dorina! Ma bucur ca-ti place tae-bo, si eu sunt innebunita dupa clipurile lui Billy Blanks si sunt intr-adevar eficiente. De fapt, mi-ai facut pofta de niste tae-bo Spor in continuare
UluceanuAnaMaria, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
UluceanuAnaMaria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2090 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1573 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]