View Single Post
  #4882 (permalink)  
Vechi 07 dec 2012, 09:39:27
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Neata fetele
Emy , multa sanatate lui David. Sper ca si tu te simti mai bine azi si nu te mai doare burta.
N-am facut bradul, dar am impodobit prin casa, am diverse chestii faine , casute, stelute, am pus beteala la geam si lumini .
N-am mai baut vin fiert, am baut vin rosu, multa apa si ciocolata fierbinte.Pup.
Manu o zi frumoasa, poate reusesti sa faci putin sport.
Le-am vazut(unghiile tale Kam), frumoase foc. Sa le porti sanatoasa
Eu abia pe 20 merg la unghiute si pe 21 la coafor.
Ralu, cred ca toata lumea se va ingrasa in luna asta. SI apoi din ianuarie, vom putea tine ca lumea dieta, daca suntem sanatoase. Nu te intrista. Ma bucur ca ne-ai zis . Eu inca sper sa mai scad pana la Craciun si sa ma mentin macar pana dupa sarbatori..
Capricornii sunt ambitiosi Dar avem si noi momente si momente... Eu una nu pot tine dieta/sport daca nu sunt ok si linistita .Asa ca , capul sus si mergem inainte. Sanatate sa avem . Sanatate si tie, si pt kam, angi, feli... andra, emy, fulfu, la toata lumea.
Irina, da sunt faini colantii, doar i-am incercat , dar inca nu i-am purtat. Ar merge fain cu o rochita groasa , ceva, dar nu am ..asa ca..Sa porti si tu cu placare Ilicul Ce culoare e?
Claudia, multa sanatate . Si ai grija de tine dupa operatie.
Doamne , ca de cand m-am intors in casuta , numai vesti de genul asta am citit. Multe fete , bolnavioare.
Ralu, bafta cu postul, sa-l poti tine azi. Eu cred ca tin zi de fr-leg azi, sa vedem, nu tin post, doar asa sa ma "curat" putin de toxine..
Bineinteles ca dimi m-am trezit umflata, am retinut apa. Asa patesc cand beau , indieferent cat de putin, retin apa.
Lacra , o sa ai treaba diseara..carnati, etc...dar e fain ca stii cum ii faci si ies lucruri bune..
Ma bucur ca ai scazut la cantar.
Eu ma cantaresc in fiecare zi, dar nu bag in seama cantarul decat lunea.Oricum, as prefera sa nu vad miscare la cantar si sa vad la haine..pt asta insa, trebuie mult mult sport...
Cred ca iar am mancat litere, dar intelegeti voi ce am scris..
O zi linistita..


Se pare ca va ninge iar pe sambata ...

O zi frumoasa.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui incognito:
anaralu29 (07 dec 2012), Kamyy (07 dec 2012), lacra81 (07 dec 2012), manumanuela (07 dec 2012), myha (07 dec 2012)