View Single Post
  #4906 (permalink)  
Vechi 20 aug 2010, 11:44:27
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
foarte bine....dar de tine nu ne miram ca te abti....tu ai mai multa vointa decat noi...
Nu neaparat ca am mai multa vointa.... sa zicem ca am ani de zile de exercitiu la activ. Stiti, si poftele pot fi educate. Eu sunt stapana corpului si organismului meu... deci eu dictez ce se face si ce nu

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
multumesc sunshine.......dar oare mamaliguta cu smantana....ce zici?

am sa pap omleta maine la pranz
Papa supa si gata! Si mananci omletica si mamaliguta la pranz.... insa nu la acelasi pranz

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
FELICITARI FLORI !!!! ASTEA DA VESTI BUNE....Vezi am simtit eu ceva...cu pronosticul meu de 58.X. BRAVO !!! Sper sa te intorci inapoi cu acelasi numar de kg...sau daca nu, lasa cateva grame si la greci.

Crysa bravo ca te-ai abtinut.

Dia hai iesi din starea asta....ca vine weekendul...Uite eu dimi eram bine dispusa...a aparut o problema la servici si gata...nu mai eram vesela....dar problema s-a rezolvat si acuma sunt vesela iarasi...iar cand va citesc si vad ce cuminti sunteti si ce rezultate faine aveti (ma refer mai ales la Crysa si Flori) ...ma bucur enorm si devin exagerat de vesela
Multumesc Mirutza, nu am slabit cine stie ce insa am mai calcat si pe aratura, cu sportul nu m-am omorat ca stiti si voi ca am zacut cateva zile... per total sunt multumita si Doamne ajuta sa las ceva sute de grame pe la greci

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
....cam asa ceva....adica e ok si supa...dar parca simt nevoie sa pap ceva mai consistent

bine...ramane cum am spus initial....supa de rosii la cina, iar omleta maine la pranz...si mamaliguta dum la pranz
Cel mai bine!

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
FLORI....o sa ne lipsesti tare de tot
Uite eu o sa fiu cu ochii pe Dia cat lipsesti tu...si propun ca Crysa sa fie cu ochii pe mine...Ce zici Crysa esti de acord???
Hai mai Mirutza, nici nu o sa va dati seama cand sunt inapoi . Si dupa aia o sa va rugati sa plec mai des ca mereu is cu gura pe voi !
Dar stiti ca din dragoste, nu?
__________________
Jurnalul Flori