View Single Post
  #4969 (permalink)  
Vechi 17 feb 2012, 15:01:36
patratel's Avatar
patratel patratel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 23 ian 2011
Locaţie: tg-mures, Romania
Vârsta: 38
Dieta: South beach
Date: 160cm, 53.8kg
Mesaje: 1.822
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 1)

Citat:
Anterior postat de Anyya Vezi mesajul
Bunaaa!! deci recunosc..in ultimele zile am mers pe o alimentatie totalll gresita...si ma simt balonata si najpa nu am mai slabit..si pisihic ma simt rau pt ca am facut numai greseli....de maine o sa tin 3 zile de atac..acum ca mi-am cam dat peste cap corpul.,trebuie sa il aduc la normal mi-am cumparat tot ce am nevoie..la lucru o sa imi iau la mine mancare..si miscare fac ft multa acolo..deci va fi bine..trebuie sa fie ..Loredana ti SB?Otilia ce mai faci?Nemo astept sa ma tragi de urechi...O zi frumoasa va doresc !!

pupici Anya.... uite la fix am intrat la voi....
eu am o perioada nasola.... din punctul de vedere al sanatatii...ma chinuie o raceala de imi scuip afara plamanii... si din cauza asta nici nu am prea mancat de doua zile si se vede .. in 4 zile am scazut un kg... asa ca Anya i'm right behind you
as fi super super happy sa vad cat ai tu la tiker acum ))atunci as intra la mentinere

cat despre abateri.. relax... atat timp cat nu e cu plus e super bine... trebuie sa ii dai organismului si o mica pauza sa se mai refetet si el..... oricum tu arati super bine, nu stiu de ce mai vrei sa slabesti... doar sa tonifici putin si ar fi super... esti foarte frumoasa si asa... te pup
__________________