View Single Post
  #4970 (permalink)  
Vechi 09 dec 2012, 18:10:44
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna fetele,gata am venit si eu..afara nu mai ploua da e inca caldutz..sa fie vreo 5-6 grade..poate maine ma trezesc si eu cu patura de nea ..
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna dragele mele,
va doresc: o duminica frumoasa!
Desi eu sunt speriata de atata zapada...ninge,ninge...sunt deja muntii de zapada...
Ma tem de mersul la gradi/scoala/job...hm...parcarile sunt o problema mereu...dar in caz de ninsoare e groaznic...si este si gheata sub...deci oribil, asa ca voi circula cu jeepul sotului...hm...mie imi place masina mea...dar a lui e 4X4.
Sa nu va suparati pe mine insa eu la vot nu merg...eu consider ca nu conteaza si cred 100% ca deja totul e hotarat...plus ca habar n-am cu cine sa votez...
Va pup pe toate!
Emy, sanatate multa nepotelului...asa e la noi fereasca d-zeu sa ajungi in spital...e o situatiede cosmar...e fff trist!
Ana imi pare rau, vad ca discutiile cu sotul tau continua...pacat..te pup draga mea!
Fulgu, Kamy,Roxi, Feli, Manu, Sherpica, Rozi, Irina....daca am omis pe cineva...sorry dragele mele...este neintentionat ....va pup si va doresc:
multa sanatate...o saptamana minunata...spor in tot ce va propuneti!
hai ca m-ai facut sa rad..cum sa ne suparam,fiecare face ce vrea si cand vreanu e obligatoriu..
waa,ce ninge la tine..ciudat e ca imi place cand ninge,da dupa cateva zile nu mai imi place..incepe sa se topeasca,sa se mocirleasca..si eu raman impotmolita in campul asta al meu
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Am uitat sa zic ca maine sar cantarul.
Ieri am avut probleme cu burta, am luat imodium si azi ...sunt ca un balon. Asa ca nu are sens sa ma cantaresc. O las pe marti sau miercuri.
Oare de la ce ai avut probleme..chiar ziceam ca tu esti cea mai sanatoasa dintre noi si hop! vii cu vestea astasper sa iti treaca si sa te dezumfli..eu cred ca pe vineri ma urc pe cantar..
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Ma rog la Dumnezeu sa fie definitiv aceasta cearta sa nu ne mai impacam...
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Acum zice ca e pe drum sa si ia bagajul ca a fost la ai lui,vrea sa mi puna si windows ul..ca a expirat...sper sa ne despartim in toane bune..
hai ca sunteti culmea..va despartiti,vine sa isi ia bagaju' da iti instaleaza si windousul..ciudata relatie mai aveti,cred ca sunteti inca 2 copii imaturi amandoi,va jucati de-a casnicia..
Oricum,sper sa se termine in modul cel mai bun pentru tine,sa nu suferi..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
incognito (09 dec 2012), lacra81 (09 dec 2012)