View Single Post
  #50 (permalink)  
Vechi 19 aug 2010, 20:30:19
mailin's Avatar
mailin mailin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 ian 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 44
Dieta: personalizata
Date: 170cm, 97.1kg
Mesaje: 1.516
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata - jurnal de sarcina Mailin

Citat:
Anterior postat de DrIulia2010 Vezi mesajul
Off,imi pare rau ca ai avut o experienta urata.
Ai dreptate in ceea ce priveste arhiva/evidenta pacientiilor,e nevoie pentru o mai buna legatura cu pacientul,si pentru a usura munca noastra,pentru mine cel putin,are o importanta foarte mare arhiva pacientilor,diagnostice,analize,istoric medical,etc.
Nu-mi vorbesc de rau colegii,nu este etic,dar asta nu inseamna ca pot sa fiu de acord cu o parte din ei.

La cine ai fost,tot la dr Zabos?
Da, tot...
Nu neaparat ca este o experienta urata, ca nu ma asteptam la foarte multe, doar ca as vrea sa stiu cui sa ma adresez sa ma lamureasca. Ar trebui sa existe cineva, nu? Contra cost, clar, ca nimic nu e pe gratis. Adica am inteles care este problema si ce am de facut, dar vreau sa stiu de ce este asa si vreau sa stiu daca am facut ceva bine sau asa se comporta tiroida si e normal sa fluctueza sau e o minune ca si-a revenit un pic.
Stii cand m-am operat in Ungaria mi-au explicat totul de la A la Z, ce se intampla inainte, in timpul si dupa operatie. Pana si pozitia de operatie, pe care nu tineam neaparat sa o stiu, mi-au explicat-o (pozitia iepura ). Si nu le-a luat decat poate vreo 10, 20 de minute....
Probabil ca pana la urma voi trage o fuga si pana la Szeged sa ma lamuresc eu.
__________________
Planul meu
dimensiunile mele
Jurnal de sarcina
Răspuns cu citat