View Single Post
  #502 (permalink)  
Vechi 16 oct 2012, 17:05:29
Olime's Avatar
Olime Olime este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 aug 2010
Locaţie: Praga, Cehia
Vârsta: 39
Dieta: Monty
Date: 160cm, 82.8kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 136
Am fost apreciat(a) de 166 ori in 121 mesaje
Implicit Re: Jurnal Olime - un jurnal cu ambitii mari:)

Citat:
Anterior postat de supermire83 Vezi mesajul
Saracuta de tine, stai in pat si baga ceai sa-ti revi cat mai repede
friptura de vita, porumb copt pe gratar cu unt, branza de oaie cu mirodenii perpelita pe platou de lut .....yami yami ce de bunatati.....parca mi se face si mie pofta de porumb copt ...deja imi lasa gura apa....mai bine fug sa pap niste supica de legume cu vita, ca altfel salivez aici pe comp
Am bagat o gramada de ceai Mire...si nurofen si coldrex si tantum verde...numai bunatati
Da ce sa zic porceala maxima...recunosc

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul
Ziua buna domnita!
Long time no talk..

Am citit eu bine ca ai avut ceva probleme de sanatate? Despre ce e vorba? Ma scuzi ca nu am apucat sa citesc din urma dar sunt si eu pe fuga.. Ca e treaba garla..
Si tu te-ai plimbarit prin tari straine? Dupa cum stii si eu am fost plecata in BE, si bineinteles ca m-am porcit maxim.. bere ofc, ribs, cioco, hohoho cate am bagat!
Asa ca s-au depus cateva sunculite pe solduri, dar le dau eu jos, ca nu-s ele mai tari ca mine..

In rest sper ca esti ok si te astept la cioace!
Honey ce faaaci? chiar ma gandeam la tine ca n-am mai vb de mult. Am vazut ca te-ai destrabalat si ai frant inimi in Belgia
Si la mine e treaba garla, haos de sf de quarter...schimbari, meetinguri si discutii interminabile...pfff
Lasa ca tu esti mega sexy oricum si cu putina sunculita...dai tu jos intr-o saptamana daca-ti pui mintea, nu-mi fac griji!!
Vin la o barfulita si pe la tine
puupez
__________________
Jurnal Olime
Olime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2028 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1511 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]