View Single Post
  #5023 (permalink)  
Vechi 22 aug 2010, 09:24:28
Ania29's Avatar
Ania29 Ania29 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 38
Date: 165cm, 71.5kg
Mesaje: 229
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Crysa Vezi mesajul
felicitari Yulyka

si eu sunt fericita...ca am tot 62kg, vineri am dat-o putin in bara....dar e bine....acum astept sa vina vinerea viitoare sa arate cantarul 61kg....sper ....sa vad ce o sa pap pe la BUC

..merg sa-mi fac bagajul...mai vb
Felicitari si tie Crysa, se mai intampla sa mai gustam cate ceva dar macar sa ne "pedepsim" cu sport, sa ai grija ce papi cand ajungi acolo, fara Mc-uri si dulciuri

Citat:
Anterior postat de yulyka Vezi mesajul
neata fetelor!!ce mai faceti???
eu sunt ff fericita ca am slabit!!!in aceasta dimineata cantarul mi-a asatat 68.8
Neata feltili , si eu sunt destul de multumita ca am slabit incepe lumea sa reactioneze atunci cand ma vede, dar pana pe 26 sept sper sa reusesc sa ajung la 60 , bravo yulyka, tine-te de treaba si o sa vezi ce bine o sa fie, mai auirea este ca eu ma pregatesc sa plec la munci au ramas niste chestii nerezolvate si ma cheama astia , lumea se relaxeaza si eu muncesc
Ania29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2513 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1996 kcal/zi. Pentru a slăbi 4.9 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1248 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]