View Single Post
  #5027 (permalink)  
Vechi 03 feb 2011, 17:09:39
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Eu am tinut tot felul de diete dupa ce l-am nascut pe Darius,apoi am reusit sa ajung la 70kg,era bine...dupa care de la 2 pachete de tigari pe zii si 7-8 cani mari de cafea+viata pe care am avut-o inainte...divort...am ajuns la 60kg...aratam groaznic....apoi am venit in Germania,m-am lasat de fumat,am luat anticonceptionale,am gasit linistea...si am ajuns la 80kg in cateva luni...apoi sarcina si uite asa m-am pricopsit cu 105kg...Si apoi a inceput lupta cu ele....

Bine ca nu ai fost nevoita sa tii...oricum dupa o sarcina sau 2,chiar dc se duc kg nu mai ai formatul care l-ai avut inainte...dar poate cu sport ...sa vedem acum rezultatele...


O sa intru sa citesc si eu imediat....
Da Kami..cred ca treaba sta diferit la fetele care au nascut ..Dar uite Vidia ce bine arata .. Se poate , dar trebuie rabdare , perseverenta, sport , si din punctul meu de vedere sa fii linistita . Fara liniste eu nu fac nimic.
Citat:
Anterior postat de Lacridora Vezi mesajul
Am citit ultimile pagini pe-aici si incerc sa tin pasul cu voi, cu serviciu, cu copiii ( eu am o fetita de 8 ani ), cu papa, cu slabitul, ce mai, munca serioasa!
Buna Lacra ..sa-ti traiasca fetita Teodora (Dora )..
Sunt sigura ca vei reusi sa slabesti!Succes!
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul

De abia astept, acum inteleg la semnatura ce ai scris

De acord cu tine , poate de asta nici nu iau fff drastic problema, asta e, intr-un fel o sacoatem noi la un capat
Ma bucur sa citesc ca sunteti mai bine si bebeii la fel, sunteti o familie frumoasa!
Kikule , nu-ti mai fa atatea probleme, ia fiecare zi asa cum e, normal mai gresim, dar nu vointa vei reusi .
SI da ..abia astept primavara..dar nu si insectele fobia mea bat-o vina


Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Pe vremea cand aveam 97,5kg am zis sa ajung la 80 si ar fii bine...apoi de la 80 am zis ca la 70 ar fii super...apoi mi-am pus 68 si cred ca o sa schimb si eu la 65kg...cum ai zis tu...dc vad ca se poate de ce nu???
CorectPoti slabi cat sa te simti bine in pielea ta , si apoi tonifiere.

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Uite ca ai reusit
Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Sa fie, il dorim mult. Multa sanatate, pupicei

Fetele dragi nu am reusit sa vad si sa comentez la toate pozele, reiau maine, intru la sport si apoi sa imi scriu meniul pe azi, diseara SALATA SI ATAT, adica apa pot sa adaug
Pupicei si multumesc ca sunteti mereu
Pup Kika..vezi nu te anemia acum numai cu salate
Citat:
Anterior postat de Lacridora Vezi mesajul
E vorba de semintele de psyllium.
Sunt bune, detoxifica, ma rog... ati folosit?
AM auzit de ele, stiu ca-s bune, dar nu am folosit.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]