View Single Post
  #5126 (permalink)  
Vechi 04 feb 2011, 15:44:30
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna Kamy...e urata rau tusea asta...si eu am tusit de aveam senzatia de voma si ca nu mai pot respira...acum sunt mai bine...ramane durerea de cap...si nu-mi place in ultimul timp am luat de prea multe ori medicamente pt.durerea de cap,eu care nu luam medicamente....poate si din cauza asta in ultimile zile am facut contract cu tronul...
Vai ce m-am saturat si eu de tusea asta...acum doarme de 40 de minute si nu a mai tusit deloc...aseara i-am dat si medicamentul de tuse si apoi am dus-o la somn...si cred ca si ala i-a provocata...ca cica se rupe de la el...deseara i-l dau pe la 8 cu mult timp inainte sa o duc la nani.
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fulgule drag,in general sunt bine,doar ca azi noapte m-am trezit cu dure insuportabila de cap si-n ultimul timp e foarte des acest lucru si nu-mi place deloc...ceva nu e bine...mai il doare pe om capul dar nu in halul acesta....

Azi cand ajung acasa fac tort tiramisu cu piscoturi ,ciorbita de pui am ,ieri am avut de cartofi cu carnita de porc,sa vad ce fac felul 2,cred ca peste file la gril cu ceva legume si sos de usturoi.....mi-e pofta de carnita de iepuras....pe ieri am facut mazare bob cu carnita ...doar am gustat din ea...eu bag fructe la greu...ieri am fost la mama si am papat sarmale...erau asa bune ,asa ca nu am mai mancat acasa nimic...
Sanatate multa iubita,sa treaca durerea de cap...ce de papa faci si tu zilnic....
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul





Kamy ma repet ,va admir pe fetele cu copii ,sot.....cum va descurcati voi cu toate !






Kamy iubita iar ai avut o seara grea ,sanatate fetitei ,tocmai cand citisem ca era mai bine ,o zi usoara iti doresc
Pai nu ai ce face...te inveti si te descurci...si eu nu am chiar pe nimeni aici,nici un fel de ajutor...bine sotul ma ajuta cand e acasa,dar asta in week-end...in cursul sapt pana pe la 6-7 seara e tot la lucru...si bani trebuie.

Pai era mai bine si uite ca iarasi....dupa s-a linistit si a dormit pana la 10,45 azi dimineata...si acum face nani si nu tuseste deloc.
Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul
Buna ziua fetelor nu am intrat ca am avut treaba va urez o dupa amiaza placuta si spor la slabit
O zii frumoasa si tie Claudia si spor in toate...Fetita ce face?
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Salutare!!!!!!!!!!!!
Ce faceti ? Eu sunt acasa si fac curatenie !
O dupa-amiaza placuta!!!!!!
O dupa-amiaza placuta si tie!!!!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele ies si eu ca trebuie sa plec,gata incep drumurile ! Sper sa pot intra diseara .

Crina si Emy ne este dor de voi !!!!!!!!!!!!!!!
O zii frumoasa si tie draguto.....
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am uitat Aly ,Vidia Kamy si fetele care sunt online va pupacesc dulce pe toate Fely sper ca esti bine !

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Incerc sanu depasesc 1205 kal pe zi exact cum scrie la tiker,sport ,am eliminat cartofii definitiv ,nici nu mai stiu de cand nu mai mananc alimentul acesta ,mazarea eliminata ,legume multe crude ,fructe ,lactate foarte slabe paine neagra ,supe din cand in cand ,peste fiert sau pe gratar ,carne vita ,pui .Perioada asta beau mai multe ceaiuri de cat apa ,dar tot ajung la 2000-2300 ml pe zi +400m ceai verd pe care il consum dupa masa de seara pe la 17.45Nu mananc niciodata dupa ora 18,beau doar apa 200 ml
Pai tot cam asa e si la mine,doar ca apa nu beau chiar asa multa...iar cu mancarea cam la fel...
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]