Subiect: Inceput...
View Single Post
  #52 (permalink)  
Vechi 03 oct 2009, 15:32:43
Anomar's Avatar
Anomar Anomar este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 09 sep 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Date: 165cm, 95kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Inceput...

Buna tuturor si vreau sa va felicit inca de la "inceput" pentru kg pierdute pana acum si la cat mai multe kg in minus.
Mi-am facut si eu curaj sa ma alatur acestui grup de slabit "cu greutate". Sunt foarte fericita ca v-am intalnit si ca pentru mine acest titlu "inceput" semnifica mult, deoarece, in sfarsit, am reusit sa incept o dieta si sa ma tin de ea de aproape o luna si culmea imi place la nebunie ceea ce presupune ( calcularea caloriilor si nu numai, sa iti pui la incercare imaginatia la gatit, sa ai curajul sa spui "NU" la tentatii, sentimentul de mandrie sau de crestere a increderii in tine cand vezi ca reusesti sa mai scapi de kg, sa faci sport..o daaa sport preferatul meu si nu glumesc, desi la kg mele s-ar zice mai degraba ca am fost dusmani de moarte, ceea ce nu e adevarat, doar nu mi se parea atragator sa il practic singura, dar de cand cu tae bo totul s-a schimbat).
Dupa cum stiti azi e sambata si am multe de facut ink, asa ca ma retrag deocamdata, dar revin dupa ce termin.
Va pup pe toate si mai vb
__________________
" Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea influenta personalitatea
Dar ca TU esti responsabil pentru ceea ce devi
i
"
Avem timp de O. Paller
Răspuns cu citat