View Single Post
  #527 (permalink)  
Vechi 23 feb 2011, 10:41:08
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna dimineata,fetele mele dragi!
De 2 zile nu ma simt bine deloc..iaca unde m-a dus plimbarea mea pe malul mariiO zi am avut dureri groaznice de cap,de nu puteam nici clipi..numa sa vad tv sau computerul si deja simteam ca
Ieri am avut stare de moleseala cronica...as fi stat in pat toata ziua,in schimb m-au sunat de la agentie ca vin azi la 11 cu cineva,sa vada casa..asa ca ieri am avut zi de smotru,la mine dupa weekend e nevoie,ca nu ma ating de nimic de vineri pana luni
Si dupa curatenia fara voie,ca trageam de mine sa fac,am obosit si m-am pus in patut cu al meu,si ne-am uitat la tv,am vorbit..nu am mai intrat pe net.
Azi ma simt mai bine,da parca am o usturime pe gat si nasul care picura
Nici nu mi-e foame..
Acuma am mai sters gresia odata,si m-am machiat sa mai ascund din cearcane,astept sa vina astia..
Pupicei si o zi frumoasa de miercuri,spor cui tine fructele(eu nu tin nici sapt asta )
O draga mea ce rau imi pare ca ai racit si tu ,dare durerea asta de cap nu prea imi place eu cred ca trebuie sa consulti un medic,sanatate
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]