View Single Post
  #529 (permalink)  
Vechi 09 iun 2010, 18:56:48
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg

Citat:
Anterior postat de Nivara Vezi mesajul
La facultate nu ma duc zilnic pt. ca sunt la fara frecventa, recunosc ca nici cu invatatul nu prea ma omor spre rusinea mea. Cred ca in urma cu vreo 2 ani am luat ceva pastile Crom de la firma Walmark dar nu mai imi amintesc daca au avut efect pt. ca le-am luat pe termen scurt, poate o sa-mi cumpar iar sa vad daca totusi au efect. Oricum va multumesc tuturor pt. sfaturile voastre binevoitoare si sper sa le urmez cat mai curand, imi trebuie doar vointa sper sa reusesc
Tu trebuie a fii foarte receptiva la tot ceea ce ti se spune aici, nu doar "bifat" si sa ramai in gandurile tale ...."poate de maine". Trebuie sa cauti sa faci ceva ce iti place in viata, sa ai o scara de prioritati, alta de valori, sa te bucure ceva, sa iti displaca altceva...caci: sa mananci sanatos nu iti place, sa inveti nu iti place, prieteni nu iti faci. Ai 22 de ani..incepe sa cerni unele lucruri de altele...pune in balanta si fa-ti un plan cu bataie lunga!
Da-ne vesti bune, ca acolo in lumea ta..nu pare sa fie bine din ce ne povestesti!