View Single Post
  #53 (permalink)  
Vechi 11 apr 2011, 16:20:34
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal madaEM - Mentinere pentru restul vietii

Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul

Buna Mada!

Ce ma bucur sa te vad la tine in casutza! Sa stii ca toate vrem sa ne autodepasim , si asta ne face sa fim mai buni in tot ceea ce ne propunem! Deci te felicit pentru ambitia ta!

Si eu incerc sa o trag pe mama dupa mine, dar e mai greu la mine deoarece ea e in italia si eu in ro! Deci e mai complicat, si mai are si idei de ale ei! Si nu vreau sa ma enervez degeaba!

Sa ai o duminica frumoasa si tu!
mereu trebuie sa ne dorim mai mult de la noi...si sa nu ne multumim cu ce avem...asa nu cazi nici in monotonie si asa vei fi din ce in ce mai bun in ce iti propuida cam greu sa o schimbi asa...la distantaeu fiind aici cu ea imi este mai usor...cel mai greu imi este cu dulciurile...ca e nebuna ca si mine cu dulciurile
si mai tip la ea cand o vad ca mananca biscuiti cu dulceata seara in specialsi iam zis sa tipe si ea la mn
Citat:
Anterior postat de Alexandra Andreea Vezi mesajul
Buna dimineatza! Sa ai o saptamana minunata!

multumesc tare mult alex...mereu gasesc cate cv bun de la tn

fetelor am intrat sa va salut...sa va mai citesc ..sa vad ce faceti..eu sunt intro pasa cam aiurea...macar bn ca am facut dimineata 25 de min de ex...ca nus daca mai fac acum seara sport...am primit niste vesti rele...si sunt tare suparata ...dezamagita ...ingrijorata...cred ca ma iau cu treaba prin casa...cu curatenia...cu aranjatull hainelor...inca nus ceva sigur de asta nu va zic despre ce e vb ...
va urez o saptamana minunata
cu spor la sport...si succes la alimentatie
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”
Răspuns cu citat