View Single Post
  #5367 (permalink)  
Vechi 08 apr 2011, 20:14:19
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj V)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
pai da si normal asa trebe sa si faca baita de seara fata cam asa ca ea is si io tot timpul daca numa o singura balta i in oras io o gasesc sigur si calc in ea, in casa daca e intors un clt la covor siguer ma impiedic in el si tot asaa meu se minuneaza ce si a luat pe cap
buuun asa bine am papat si mi am pus niste cartofi la fiert pe maine imi faca cartofi rantaliti ca n am mai mancat demult si am primit leurda si o sa mi fac salata mmmm yamy bine ca s satula ca baleam pe aici
la magazin iar mi o venit o ciurda de tiganci azi si dupa ce tot au incercat sa se targuiasca cu mine le am scos afara si gata si m am mai certat cu colega mea care e prietena nepotului sotului patroanei si care se crede si ea ceva patroana mai mica si nu prea face nimic si apoi i am zis si io vreo 2 si gat ca v am scris un roman deja
sa stii ca te poti lau de mana cu fiimea...asa e ai ea...afara uscat , soare..dar ea tot gaseste o balta
mno sa iti fie de bine...pofta buna pe maine la delicioasa masa pe care o sa o ai
imi place cum ai tratat problema in amandoua privintele..da pana cand ...
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!