View Single Post
  #537 (permalink)  
Vechi 27 iun 2010, 09:42:45
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de madaa Vezi mesajul
heeei! buna fetelor! Sunt asa fericita ca am gasit grupul acesta in cautarile mele pe net incat imi vine sa topai! si vreau si eu sa ma inscriu bine`nteleeees!
Am 77 de kg, dupa o lunga bataie de cap cu cifrele din fata, caci in februarie pe vremea asta aveam 97..rusine mie! si mi-am luat inima in dinti si dai cu mancatul sanatos(3 mese pe zi, la aceeasi ora) si sportul..am slabit intr`o luna 10 kg..dupa am care am cam lasat-o balta...si acum, de prin aprilie-mai, tin disociat 3+3( 3 zile vegetale/3 proteine) + role/plimbat/orice alta miscare si s`au mai dus inca vreo 10 kg..iiieeei abia astept sa ajung si eu pe la 60 si cevaa.imi e asa dor de 6 nu l`am mai vazut de vreo 3 ani) v`am pupat!
bine ai venit
ai slabit foarte mult pana acum, felicitari!
iti spun ca de acum nu vei mai slabi asa usor, ultmile kg vor pleca cel mai greu, organismul tine de ele
sa nu te sperii cand vei ajunge in perioada de platou
multa bafta in continuare!
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]