View Single Post
  #5478 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 11:31:32
Antuca's Avatar
Antuca Antuca este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 oct 2009
Locaţie: Piatra Neamt, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Monti+ sport!
Date: 168cm, 63.4kg
Mesaje: 716
Aprecieri acordate: 16
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 15 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de just me simona Vezi mesajul
Neata fetelor,
Sunt noua in gasca ( asta daca ma primiti ) si de luni am inceput sa tin si eu Monti. Sunt multumita ca incepe usor usor sa se vada , pana acum am dat cam 1 Kg jos dar mai sunt multe de tot . Daca ar fi dupa mine as vrea ca de maine sa scap de toate kilogramele in plus dar stiu ca nu se poate si ma ajuta ca de data asta chiar ma simt motivata, plus ca nu fac deloc foamea.
In general micul dejun e format din o cana de lapte cu amestec de cereale . Mi se par foarte satioase, sunt conform Monti, fara zahar asa ca e ok.
Pranzul pana acum a cam fost format din pulpa de pui la gratar cu castraveti murati sau salata, la fel foarte bun .
Iar seara a cam variat , depinde de ce am in frigider .
Intre mese daca se simte nevoie mai bag o portocala, un mar, un suc de portocale etc.
Ideea e ca as avea nevoie de sustinere si sper ca aici s-o gasesc cat si sa ma mai inspir de la voi in privinta meniului .
Asadar ... ma primiti si pe mine ??
Bine ai venit!
Te asteptam cu meniul zilnic si cu orice intrebari sau nelamuriri! Spor la -kg!
Antuca, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2002 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1485 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat