View Single Post
  #5502 (permalink)  
Vechi 16 apr 2012, 09:47:46
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
La multi ani lui Robert, sa creasca mare si cuminte, sa aiba un inceput de an de gradi cat mai bun!

Va pup, ai o familie tare tare frumoasa Nicoleta, sa-ti traiasca si sa fiti fericiti!!!
Doamne ajuta!
Multumim de urari!
Am ceva emotii cu gradinita ,dar sper sa fie bine!
Sa ne laudam acum:nu mai facem pipi pe noi noaptea ,nu mai punem pampers ca suntem baieti mari (ii mai puneam noaptea dar nu facea nimik in el,dar acum nu mai vrea )si incepem sa vorbim din ce in ce mai corect ,cu fraze cat mai lungi!

Pupam un bebe frumos si cuminte,Viktor!
Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
La multi ani,Robest!Sa fi sanatos si cat mai cuminte

Dorutza, ma gandeam azi la tine...ca de maine incepi " MAREA MOBILIZARE" Mult succes la slabit!
multumim!si noi va dorim sanatate si tot ce va doriti!
Si eu incep marea mobilizare ,poate nu asa mare ca a Dorutzei ,dar nu se mai poate asa! ieri la amiaza m-am cantarit imbracata in hainele de casa si cu micul dejun la ''bord '' si o felie de tort ,aveam 97,2!deci vreo 96 sigur!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat