View Single Post
  #5525 (permalink)  
Vechi 17 apr 2012, 10:07:39
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Astazi (mai este un minut din ziua de azi ) este ziua lui Robert! a implinit 3 ani! (15.04.2012)
va pun cateva poze,am avut sambata si duminica musafiri destui de multi,in poze nasa cu copiii ,noi si niste vecini carora le plac copiii dar inca nu au )


(se pare ca pana am scris eu mesajul a inceput urmatoarea zi )
LA MULTI ANI! Sa creasca mare si voinic! Ce baieti blonzi ai, seamana cu tine la par dar cel mare mai mult cu tati, asa mi se pare mie.

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
Neata fetelor!

am avut un soc azi dimineata cand m-am trezit (nuu )) nu a fost cantarul)

afara era zapada de vreo 10 cm si ningea de mama focului, pe cand ieri a fost un soare si vreme frumoasa, am stat cu baiatul pe iarba si a fost asa frumos, oricum azi nu mai merge, tot in casa ne petrecem marea parte a zilei

duminica am avut musafiri, s-au strans la noi vreo 15 persoane, a pus al meu cort in curte si s-au facut gratare, mici etc...cu Viktor a fost tare greu, eu am stat mai mult in casa cu el si in dormitor...de indata ce se apropia cineva de el, incepea sa planga ca din gura de sarpe, nici nu am putut manca afara cu musafirii, am fost nevoita sa stau cu el in casa, au fost si doi copilasi, mai marisori ca Viktor dar nici de ei nu i-a placut deloc
...deci cam asa ne-am petrecut

va urez succes in mobilizare si sa auzim numai de minusuri
Nasol cu vremea asta, parerea mea e ca mai rebuia sa incerci sa stai cu altii prin preajma, chiar daca plangea.

Citat:
Anterior postat de nell4you Vezi mesajul
Salutare tuturor,

Si eu sunt mamica din 2011 , am ramas cu multe kg dupa sarcina, am alaptat un an si acum trebuie sa scap de multe kg. Am inceput cura de o luna si un pic....si sper sa o duc pana la capat.

Va doesc mult succes si voua!
Bine ai venit si succes la dat jos kilogramele!

Eu dupa aceste 2 zile nu cred ca am pus ceva... am mancat numai putin cozonac si 1 lingura salata, in rest l-am respectat pe Monti (mi-am facut negresa si prajitura cu branza).
Sper sa accelerez slabitul, mai sunt 2 luni si ma intorc la servici! O sa am nevoie de garderoba noua si de ce sa nu mi-o fac cu o silueta noua!?

Maine ma duc sa iau actele pentru cresa sa pregatesc dosarul..
Pupici la mamici si bebici!
Răspuns cu citat