View Single Post
  #59 (permalink)  
Vechi 08 nov 2010, 12:00:03
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: In cautarea fericirii - Jurnal Maryo

Citat:
Anterior postat de maryo Vezi mesajul
Imi cer scuze moderatorilor pt faptul ca imi impartasesc nimicurile mele aici si pt greselile de gramatica (nervos putin de tot, agitat) dc se doreste se poate sterge ultimul meu post.
Nu e cazul ,ai un jurnal in care esti liber sa-ti spui toate durerile,implinirile..imi pare rau pentru ceea ce ai trait ,stiu ca suna a cliseu dar ai 22 de ani ,nu e cazul sa iei totul atat de tragic ..cu siguranta fata care te va merita exista ,nu trebuie sa te schimbi niciodata din cauza unor esecuri ..mai ales in rau ,femeilie nu ai nici o vina ca te-au dezamagit 2 fete ,deci nu este corect fata de nimeni sa te schimbi intr-un anumite fel
Hai capul sus ,timpul vindeca ranile ,poate e timpul sa te gandesti la tine mai mult pana ti se inchid ranile
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat