View Single Post
  #5902 (permalink)  
Vechi 18 mai 2011, 14:07:06
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
bUNA,IUBITELE,ACUM AM INTRAT pe usa,azi am fost la mercat,mi-am schimbat pantalonii de data trecuta,nu mai aveau albi....am luat un cafeniuSi un tricou albastru..Si o gramada de legume si fructe..cireseee
Azi am papat inainte de a pleca de acasa 3 wasa 24% cu 3 lingurite de smantana,la bar cu amica un latte macchiato si o gramada de cirese
Ma pun sa gatesc ceva..mi-e tare somnPun pui la cuptor pt a meu,cu salata,pt mine vitel fript cu salata .La cina o sa manaanc doar cireseLa gustare nuci braziliene.
Va pup,o zi frumoasa!
Ce zii frumoasa ai avut azi...sa porti sanatoasa noile achizitii si spor la treaba...
Citat:
Anterior postat de ellen Vezi mesajul
felicitari ,
stii eu te urmaresc pe tine " in ascuns " ca la restul fetelor nici nu ma pot uita la kg , si asa ma ambitionez
Buna draguto...si eu am avut kg tale anul trecut si acum am 65kg si slabuta 2011...deci dc vrei cu adevrat se poate indiferent cate kg ai de dat jos...mult succes iti doresc!!!!
Citat:
Anterior postat de ghindocelu Vezi mesajul
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ce bine suna cirese deja imi ploua in gura
nici nu mai stiu ce gust au ca la noi nu au aparut inca
dar imi fac eu toate poftele cand merg in romania
abia astept capsuni cirese corcoduse pepene rosu porumb fiert
trebe sa-i fac lu soacramea o lista
Capsuni am papat,dar cirese nici eu nu am vz inca...
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]