View Single Post
  #6 (permalink)  
Vechi 20 feb 2011, 15:46:09
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Madalina Nenciu

Citat:
Anterior postat de Madalina Nenciu Vezi mesajul
Acum am inteles toate greselile mele...
Dar acum invatati-ma cum sa procedez in zilele in care lucru de noapte...
De exemplu programul meu este urmatorul:2 zile lucrez de zi,2 zile libera,urmatoarele 2 zile de noapte si alte 2 zile libere...Eu acum cum trebuie sa fac in ziua in care trebuie sa merg de noapte la serviciu si pe tot parcursul turei asteia de noapte??ce trebuie sa pap?mai degraba cum??
Apropo de maine ma apuc de treaba...si sper ca iubi meu cel mancacios si pofticios ma va lasa sa imi vad de treaba mea,si sa nu ma mai ispiteasca....
Astept un exemplu de meniu cum ar trebui sa fie el....
Pooooopiiiiiciiiii pt toate
ma bucur ca ai inteles unele lucruri
poi in zilele in care esti la munca si esti libera
trebuie sa iei Md de dimineata de exp lapte/iaurt cu cereale sau branza cu sunca si legume,in fine ceva dietetic,apoi la pranz chiar daca esti la munca iti iei supliment fie un sanwich cu piept de pui la gratar/ton cu branza salaba si castravete,fie legume la cuptor cu pui/peste(le iei in caserola) si la cina la fel ori supica ori salata
iar cand lucrezi de noapte iti imparti exact la fel mesele doar ca pe noapte,de exp daca te trezesti pe la 17 dupa-amiaza iei Md apoi pe la 21 iei o gustare apoi pe la 12 pranzul apoi pe la 3 o alta gustare iar dimi pe la 7 'cina') cel putin eu asa as face-sper ca m'am exprimat bine
important e sa iti imparti in orele care stai treaza 3 mese si 2 gustari
mult succes
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828