View Single Post
  #603 (permalink)  
Vechi 26 mai 2010, 22:51:23
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

te cred: eu azi am facut sport de ala mai fortos am fost de am ajutat-o pe o femeie sa care cutii, saci, si sa faca ordine in casa. la etajul de sus ca acolo nu sta nimeni. cand am intrat acolo m-am speriat. era ca la nebuni.- am scos de acolo vreo 15 saci de aia mari
ma dor toate cele. si mi-e somn... dimineata cand ma trezesc vreau sa fac sport. neaparat!!! azi am ars multe calorii..
Deci tu ai fost un mic salaor azi, ai tras de saci si ti-ai pus toti muschii in miscare! Maine sigur ai febra musculara!
Azi mie mi-au venit musafirii si am avut toata ziua niste dureri crunte, de ma lua cu transpiratii. Am facut in scarba tae-bo dar in ideea ca trebuie sa fac si apoi am facut saratele pentru Dorin. Am gustat dintr-una sa vad ce a iesit si apoi am aruncat patura pe jos si m-am pus pe tonifiere, fesieri, aductori, coapse..cu toata dragostea pt gura aia de saratele. Cand am venit in Italia prima achizitie a fost bicicleta si orasul e fff frumos, am fost fascinata si nu am stat pe ganduri si plus de asta si Dorin care sufera de masina si nu se da jos din ea nici pana la tigari..pana si el in weekend merge cu mine la pedalat, ne jucam, ne oprim in parcul cu lebede
Daca zici ca ajuta la picioare mai bine, renunt o vreme la tae-bo.