Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #606 (permalink)  
Vechi 23 iun 2010, 21:02:09
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
SALUTARE FETELE SLABUTELE!
RALURALU esti foarte happy astazi (asa si trebuie) ! Ma bucur sincer pt tine! Vad ca faci foarte mult sport (doamne ,cand ai timp sa faci asa de mult???)! Oricum felicitari si tine-o tot asa!
BIRSICA bine ai venit! Iti doresc slabire usoara! Vreau sa iti spun ca eu cand sunt la ziua de vitamine mai mananc si salata uneori ,deasemenea seminte de floarea soarelui crude sau o manuta de curmale! Sper ca ti-am fost de folos!
Ce sa fac, Nico?! Ma bucur si eu cat mai pot... Cine stie ce o sa-mi arate cantarul la urmatoarea cantarire!!!
Pai incep sportul pe la 7 dimineata si uneori ma prinde si ora 23-24 facand sport ( asta daca am fost mai lenesa in timpul zilei)... Uneori ma surprind si eu pe mine... Tot ceea ce pot sa-ti spun este ca, daca am si 3 minute libere, bag niste abdomene. Daca ma uit la TV, nu stau pe canapea, ci pe jos facand ceva sport Si acum ma uit la meci ( daca nu castiga Germania, se duce pe apa Sambetei toata fericirea mea ) si fac aerobic stepper Mai scriu cate ceva pe site si tot asa Cred ca am luat-o un pic razna
Te pup dulce, Nico... Atat pe tine, cat si pe bebelul tau Cum mai este?! A inceput sa pape?!

Slabire usoara!
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]