View Single Post
  #6086 (permalink)  
Vechi 05 feb 2012, 20:20:41
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Buna seara!
Am ajuns!Sunt la serviciuE friiiigAltceva nu mai stiu sa zicS-a pus un vant nebun aici de ma sperie si e rece foc
Astazi nu am avut o zi chiar de dieta si nici ieri pentru ca, asa cum ma gandeam, am calcat stramb pe seara

De maine ma apuc de sport, oricat ar fi de frig, nu mai pot sa stau asa....nu ajung niciunde in stilul asta.
In casa e dezastru, incepe sa se dezghete tavanul si peretele din balcon si curge apa pe gresie si ce credeti?Se face patinoar pe josPrapad

Ma duc acum sa imi pun si eu meniurile pe saptamana asta ca am cam neglijat, bine ca mi le-am notat.La capitolul sp[ort saptamana asta am doar mers pe jos cate 30-40 de minute, nimic mai multDar am spus ca de maine reiau sia sa o sa fie, imi iau stepperul in camera, vad eu ce fac

Parintii mei pleaca vineri, posibil.Asta daca se ridica codul rosu din Ungaria si se deschid drumurile. Daca nu...iar amana.

Voi?Ce mai faceti?Of, ce straina ma simt pentru ca am lipsit in ultimul timp...
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]