View Single Post
  #6137 (permalink)  
Vechi 21 mai 2011, 22:55:04
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna seara dragelor, sa aveti o noapte linistita!

Emy, ai colindat prin magazine si te-ai luat asa multe lucrusoare frumoase, sa le porti cu placere! Ai terminat cu sportul, eu am facut acum cateva minute filmuletul pus de Vidia si vreau sa zic draga Emy ca te-am intrecut la rezistenta, eu am facut mai mult de 4 minute, vreo 6,5si apoi eram....gata, muream de muschii de la pcioare, adevarul este ca acum o ora am facut si 30 minute pilates si deja erau piciorusele mele "febrile" dar nu m-am lasat ca trebuia sa recuperez din cauza inghetatei mancate la pranz
Maine merg la plaja apoi, pe seara la concert.Sper ca trecem cu bine de noaptea asta, ca unii nebuni zic ca vine apocalipsa, sper ca nu-mi strica planurile

Va pup, noapte buna cu vise placute!
Stai linistita,cand o veni nu o sa stie nimeni..
Pai azi am reusit si eu mai mult..da cand ma vad ajunsa la finalul celor 9-10 minute,fac cinste cu o bere..virtuala Nu-ti zic ce tipam cand ma masa al meu..ma dor tare muschii..eu speram cui pe cui se scoate,da cred ca maine merg in reluare
Aha,deci si tu cu inghetata...Aia cel putin are calorii putine,le-ai topit sigur prin sport..da eu cu prajitura...
Pupici si distractie placuta,lasa apocalipsa !
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Buna seara dragele mele...noi am fost afara,pe la hinti,topogane,apoi iarasi in alt parc la verdeata multa,am facut o gramada de poze frumoase,a fost tare frumos...Apoi in casa i-am bagat pe amandoi la baita,acum le fac de papa si la nani cu ei.
O seara frumoasa va doresc.
F frumosCe a facut Darius la cros?Ma duc sa vad daca ai pus pozele
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]