View Single Post
  #626 (permalink)  
Vechi 06 aug 2013, 07:20:07
Cl@udi's Avatar
Cl@udi Cl@udi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2010
Locaţie: Pitesti, Romania
Dieta: Rina's 90
Date: 169cm, 63kg
Mesaje: 1.266
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 13 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de cricos Vezi mesajul
Hei Claudia!!!!!!!
Ce bine imi pare ca ai intrat pe forum! Mi-a fost dor de tine!
Ma bucur mult pentru tine ca ai gasit echilibrul in alimentatie si, in primul rand, ca ai reusit sa ajungi la silueta visata.
Multumesc pentru felicitari. Slabisem 10 kg cam in 5 saptamani, dar in vacanta nu am avut timp sa gatesc, am avut o prioada rea cu mama mai mult internata decat pe acasa si am mancat complet aiurea timp de 3 saptamani, asa ca am pus vreo 4 kg la loc, dar am revenit acasa si am reluat dieta.Imi place Rina si mi se potriveste tare mult.

Fetelor unde ati disparut?
Am venit si eu acasa si ati plecat voi?
ei, macar in vacanta sa ne rasfatam putin...
Ma bucur ca tii rina si stiu, de data trecuta, ca tu esti perseverenta. Dar trebuie neaparat sa tii toate cele trei luni de rina si ,mai ales - mentinerea. Miscare mai faci?
Uitandu-ma la catelusul Mariei, mi-am amintit de Rolf al tau...Ce mai face golanelul tau de catel? il mai aveti?
Cl@udi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1494 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 977 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1365 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]