View Single Post
  #628 (permalink)  
Vechi 29 oct 2010, 17:13:19
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Amee m-ai nimerit..si eu tot o rochita rosie sexoasa am..(cu fundul si pulpele mele ohhh Doamneee!! dar asta e..eu sunt indrazneata si imi port sunculitele cu mandrie!!..dar si cand o sa le dau jos..hihihih!!)..si am si o peruca neagra cu breton...si imi pun niste ciorapi plasa..si manusi negre..machiaj..

pe partener l-am facut "geek"..o sa-si puna niste blugi scurti cu bretele si o camasa in patratele colorata cu rosu, bretelele sunt rosii si sosetele tot rosii..si poarta convers (tenisii din aia de pe vremea vremurilor..care se poarta acum din nou)..si niste ochelari fara lentile..si o sapca haioasa..ce mai suntem perechea ce-a mai nebuna.

ahhh negresa a fost si este (ca mai am) foarte buna. Nu foarte dulce..ba chiar cu gust de ciocolata neagra (am pus cam multa)..si e un dulce bun! Am mancat doua bucatele acum la breakfast.

Meniul meu:

6:30 - apa calda cu lamaie
7:30 - cereale (30 gr) + seminte in +germeni de grau+ lapte din migdale si doua brownies mici
12:30 - orez brun fiert cu ulei masline, usturoi si ceapa, cu ceva morcovei si brocolli deasupra si cu doua feliute de piept curcan la tava
18:00 - un castron supa de buttersquash cu iaurt si cu ceva crutoane din paine se secara

apoi am petrecere si..acolo..ce-o fi o fi..ar trebui sa nu mananc ca la naiba..doar sunt "cabaret girl"!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].