View Single Post
  #63 (permalink)  
Vechi 04 oct 2013, 22:24:57
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Tribulatii despre alergat

Citat:
Anterior postat de quarc Vezi mesajul
Am cautat putin si sunt cateva activitati sportive prin Panciu, nu atatea cat am sperat...

Aveti o padure imensa la cativa km si o tona de dealuri, ar merge bicicleta si alergat cand e frumos afara.

In interior, ai dreptate e cam limitat.
Este ciudat, aveti din cate am vazut, vreo 6 scoli si un liceu, deci teoretic, cel putin 7 sali de sport. Este probabil sa se faca diverse chestii interesante in ele.

Cred ca merita sa te duci sa intrebi.

Ce se mai aude cu Baza de agrement si sport?
------------
Sâmbătă, 28 septembrie 2013, oraşul Panciu a fost gazda competiţiilor sportive intitulate „Velopower Road Race 2013” şi „Maratonul Toamnei Păncene” - Ediţia I.

---------
Euromania confirmă, Selena – dezlănţuită!
Etapa a treia a Superligii Vrancei a adus a treia victorie pentru Young Star Panciu, care şi-a consolidat poziţia de lider al clasamentului, în urma victoriei la limită, pe teren propriu, în compania Voinţei Odobeşti.
Este o singura sala de sport in oras, unde joaca fotbal barbatii, atunci cand nu sunt elevii in timpul orelor. Intentionez in primavara sa-mi iau o bicicleta, sotul meu are deja una...si mai are si un prieten pasionat, care face cativa kilometri pe seara cu bicicleta...e de fapt tipul pe care l-am cooptat sa alerge cu mine pe stadion. Am vazut niste biciclisti week-end-ul trecut intr-o cursa...prin padure .
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat