View Single Post
  #6301 (permalink)  
Vechi 02 aug 2011, 09:33:12
aylin27's Avatar
aylin27 aylin27 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 ian 2011
Locaţie: barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: disociat
Date: 173cm, 75.5kg
Mesaje: 719
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
Am fost si eu acum 2 ani in "luna de miere"..tot la Sinaia..si tot asa.am cautat pe net si am sunat am facut rezervare..se numea pens Alina..dar am gasit ceva pe net..cik e o oferta o sapt 455 ron..ma bate gandul sa mergem acolo.dar tre sa sun sa vad dak poate sa-mi faca si factura..k sa duc la munca sa-mi deconteze..
si a 2a varianta..pens. "Casa Noastra".noi aici am mancat cand am fost acum doi ani,super mancarea,.aici e cik 60 de ron camera.dar azi dupa ce termin curatenie ne ducem si la gara sa vedem cum avem tren ..ca sa stiu cum imi fac si rezervarea.
si apropo de oboseala..ce sa fac si eu Alina..imbatranesc
Sa inteleg ca cei de la munca va platesc vacanta...super atunci...sau ce sa-ti deconteze?O
sa alegeti voi pana la urma,la cata puzderie de pensiuni si hoteluri sunt...ce sa-ti zic,sa ai parte de o vacanta de vis si sa te bucuri de fiecare secunda!!!!!!!!!
__________________
Mama celei mai scumpe printese Aylin


Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...
Jurnalul meu...mentinerea e grea!!!!
aylin27, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1488 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1231 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]