View Single Post
  #635 (permalink)  
Vechi 10 ian 2016, 07:50:50
marilo's Avatar
marilo marilo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 64
Dieta: numar de calorii
Date: 164cm, 92.8kg
Mesaje: 3.882
Aprecieri acordate: 3.523
Am fost apreciat(a) de 3.406 ori in 1.604 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kad_Cor -Trebuie sa reusesc

Buna dimineat Kory Iarta-ma ca ai trecut prin jurnalul meu si eu nu am observat. Nu prea mai trec pe acolo , nici eu nu stiu de ce. Nu am ce spune. Nu mai planific meniuri, nu mai cantaresc, nu ma mai cantaresc zilnic. Cinstit, nu imi sta capul prea tare la asta. Ori de cate ori manac aiurea, imi dau seama. Nu uit ca am cantar joi, dar nu mi se pare asa de grav ca mananc un pic d-aia, un pic d-aia . Asta este cu slabitul meu. Tot astept sa ma adun si sa fac un program pe care sa-l si respect. Imi este asa de foame uneori incat uit de toate si ...asta e
Legat de nepotelul meu, ce sa zic. Fiind copilut, parca duce boala mai usor decat as duce-o eu. A avut vreo trei nopti groaznice, cu febra si nas infundat dar acum este mai bine. El este vesel, alearga, se joaca. Nu sta deloc. Are un an si opt luni. Este micutel
Acum, ca am terminat cu serviciul, il vad zilnic si imi place tare mult. De la intai martie se duce maica-sa la lucru si voi ramane dadaca cu norma intreaga.
Nu stiu ce muncesti tu, dar mi se pare tare mult si probabil ca ai obosit.
Este si asa de greu cand esti bonav, te inteleg.
Ce sa-ti urez Cornelia, sa te refaci repede, sa iesi din stres, nu stiu cum, si sa faci numai ce-ti face placere.
Sa ai o duminica frumoasa !
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tor-11046.html
29.10.2015 =91,6
26.11.2015 = 89,1
Acest membru apreciaza mesajul lui marilo:
rozica1965 (19 ian 2016)