Subiect: Jurnal moni30
View Single Post
  #639 (permalink)  
Vechi 13 apr 2013, 12:05:10
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 44
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Jurnal moni30

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
Buna fetele
De azi intru si eu in oala cu voi am avut o saptamana dezastru ca am avut fata babii in vizita si nu am putut manca ce voiam ca stateam cu ea la masa si ea a gatit,asa ca nici nu ma saturam si nici nu erau ok combinatiile,ajunsesem sa imi iau paine in camera si mancam pe ascuns....de ieri a plecat si de azi intru p fagasul normal..si am si modificat tikerul dar de data asta in plus cu un kg jumate...asa ca vin in gasca voastra si eu ca am nevoie de ambitie,si de la voi am luat suficienta pana acum,ma primiti?as vrea ca pana la 1iunie sa am 75kg,sau daca nu macar un 77-78 ca am o nunta si vreau sa port rochita...
O zi frumoasa!!!!
cu mare drag , Gabi
ce sa facem....mai cadem...ne ridicam si mergem mai departe...trebuie sa ne sprijinim una pe cealalta ca sa reusim, uneori fara incurajari....nu prea poti
si eu am o nunta in 25 mai. la cluj....e aproape....nu pun un nr de kg pana atunci...dar vreau sa arat bine...sa-mi iau o rochie...
bafta multa si tie
iubitele mele, Anutza si Danutza, multzu din nou
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui moni30:
Antonis (13 apr 2013), azra (13 apr 2013), Danutzza (13 apr 2013)