View Single Post
  #6447 (permalink)  
Vechi 01 iun 2012, 08:08:54
Fl0r3ntina's Avatar
Fl0r3ntina Fl0r3ntina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

buna fetele,
am trecut si eu sa va salut, in weekend am fost la nunta, a fost si ziua mea, am cazut si pe scari si mi-am luxat un deget de la picior...asa ca la nunta m-am incaltat in balerini...dar acum ma simt bine, la sala am luat o pauza..nici nu puteam cu piciorul, dar nici dieta nu am mai tinut.
Acum astept sa imi plece si "musafirii" si revin in forta
Am fost si la doctor sa imi fac analizele la secretie...socramiu umbla cu o panarama...si dupa ce am fost in weekend la ei m-am trezit cu o mancarime in zona genitala...ca am plecat de urgenta la doctor...(el a luat niste pastile pt gonoree si foloseste canesten) si de asta am tras concluzia ca e de la el..in alta parte nu am mai fost, sotul nu are nimic, folosim prezervativ...este foarte rusinos
Am de lucru si cu firma.
socrii divorteaza...ce vorbeam inainte la telefon cu soacramea dar acum...nu cred ca apuca sa se raceasca telefonul

In rest ...lui Mihaita i-am luat salau ...ii place pestele, acum mananca si iaurt foarte bine cu cereale
Ne este foarte greu din punct de vedere financiar...lucrurile nu sunt prea roz la servici la sot...

Si nu in ultimul rand "La multi ani tuturor copiilor!!!! ca azi e ziua lor!"
Răspuns cu citat