View Single Post
  #6448 (permalink)  
Vechi 01 iun 2012, 08:26:28
nicoles23's Avatar
nicoles23 nicoles23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

La multi ani scumpi copilasi! sper sa va sarbatoreasca parintii cu ceva bun, sau intr-un loc de joaca.

Sabi al meu sarbatoreste la gradi, cee ce e super. Cu tavi vom cauta ceva activitati, sau poate diseara mergem in parcul copiilor ca azi se redeschide dupa vre-o 4 ani.

Bobo, multumim ca tu ceea mai ocupata dintre toate, continui sa fi sursa de inspiratie si model.

Fetele nu ma bucur ptr nimeni ca a calcat strimb, ca si mine , dar ma bucur ca sunt "normala" si nu sunt singura . Cred ca e binevenita o pauza dinasta, dar sa nu exageram. Ieri am fost cuminte .

Doruta, Tavi doarme la 8, 8 jumate cel tarziu, la 6-6 jumate se trezeste la lapte si mai doarme pana la 8-8 jumate. Mai nou, cum se trezeste la 8-8 jumate il culc la 11 jumate si doarme cam 3 ore....deci un singur somn pe zi.

Florentina, bine ai revenit, ne bucuram ca ai scris sa mai stim de tine. Imi pare rau pentru pataniile tale si pentru socrii tai ...un divort e nasol si dureros indiferent de varsta partenerilor.

Azi fac up-date la greutate: 63.4....nu e spectaculos dar e in jos. Sper dupa week-endul prelungit de la sat sa nu vin cu mult mai multe.

__________________
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat