View Single Post
  #6491 (permalink)  
Vechi 23 oct 2010, 11:32:05
bybysor's Avatar
bybysor bybysor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iun 2010
Locaţie: botosani, Romania
Vârsta: 36
Dieta: mentinere
Date: 170cm, 51kg
Mesaje: 675
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de Florea Andreea Vezi mesajul
Salut fetelor!
Eu am avut probleme cu dieta in ultimele 2-3 zile....nu stiu daca are legatura cu ceva emotional sau e pur si simplu delasare, dar am revazut tiparele obiceiurilor mele de a manca din trecut...adica am mancat si am insistat sa mananc desi simteam ca plesnesc...am avut pofta de dulce si mi-am luat dulciuri pe care le-am devorat...dupaia am simtit ca nu e bine ce fac si ca trebuie sa merg inainte, sa fiu mai puternica, asa ca am aruncat ce mi-a ramas...si am avut o foame in mine ...ioi...
Ma lupt acum sa revin la obiceiurile sanatoase si contez si pe ajutorul vostru...ma tot studiez in oglinda sa vad daca se vede ceva in plus, pt ca tare sper ca nu am pus nimic pe mine in astea 2-3 zile...dar oricum perceptia mea asupra corpului e distorsionata...nici eu nu mai stiu cum arat...
buna andreea.ai vreo problema ce te nelinisteste...ma bucur sa aud ca ai aruncat ce tia ramas si nu leai terminat pe toate.desi nu cred ca in 2 zile te.ai ingrasat e doar in mintea ta pt ca te simti vinovata stii ca ce ai facut e gresit.incearca cu fructe de simti nevoia de dulce.te pup ai grija de tn
__________________
Jurnal bybysor
bybysor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1481 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 964 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]