View Single Post
  #65303 (permalink)  
Vechi 23 sep 2016, 19:06:31
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Hello, hello!

Ma simt ca la un concurs de mentinere Aceeasi greutate si la mine saptamana asta (de fapt ar fi fost -100g, dar am zis ca nu se pun, ce naiba ). Am tot facut T25 cu greutati in ultima vreme (adica nu prea m-am axat pe cardio) si am impresia ca de-asta nu se vede pe cantar, dar pe mine, da. Ma simt muuult mai bine fata de saptamana trecuta
Cand voi merge la facultate, trec pe alergat, e prea mare bataie sa merg la sala cu campusul asa aproape. Atunci sper sa se imblanzeasca mai mult cantarul.

Am vazut astazi un documentar vechi - Gras, bolnav si aproape mort (se gaseste exact asa pe youtube). Si acolo prezentau rezultate spectaculoase de la postul cu sucul de legume/ fructe. Bine, perioadele erau lungi, dar ma cam bate gandul sa incerc Mi se pare o detoxifiere foarte buna. Era o tanti acolo care in primele trei zile murea de foame, dar la toaleta petrecea si cate 1/2 h pe zi o singura data Si nu e vorba doar de slabit, cat de a-i ma da sistemului digestiv o pauza, sa se curete colonul
Ba se iau in considerare si 100 g......mai sunt fete cu asa scaderi spectaculoase! Sa te hotarasti cum te trec!
Filmul ,l-am vazut si noi........ba chiar sunt fete aici care au tinut cura cu sucuri.Una e Corinef,dar ea intra mai rar sau nu scrie.
__________________