View Single Post
  #65962 (permalink)  
Vechi 09 oct 2016, 14:17:15
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Neatza!!!azi 80.5...Mă gândesc tot mai mult sa țin o dieta tâmpită gen daneza sau altceva pt ca în ritmul ăsta nu merge. ..degeaba mănânc eu mai puțin și mai sănătos ca văd ca nu merge...Sau as tine dukan dar îmi e frica pt ca am deja probleme cu rinichii...În plus recomandat de medic trebuie sa reduc drastic țigările măcar pt o perioada....Am redus la vreo 12 p zi de la 20-12 și e foarte greu cu foamea....Și cu nervii așa rău îmi pare ca nu am timp sa stau pe aici. ..m-Ar ajuta sa stau la bârfă cu voi dar chiar nu am timp...Va citesc dimineață...sunteți "ziarul"meu preferat....fetelor nu va mai supărați. ..încercați ce dieta credeți voi ca ar da rezultate...incercati sa va cunoașteți corpul și sa vedeți la ce reacționează și mergeți înainte. ...Nu exista dieta Bună sau rea (mă rog exista diete tâmpite care au efecte doar pe termen scurt)fiecare din noi suntem diferite așa ca vom slabi diferit....Va pup și va doresc un week-end minunat și spor la slabit

Asa e.....Toate dietele sunt o mare prostie si nu cred ca vreuna poate fi transformata in stil de viata!
__________________
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
Aness (14 oct 2016), Michelina (09 oct 2016)