Subiect: Jurnal Agneta
View Single Post
  #66 (permalink)  
Vechi 31 mar 2012, 20:57:20
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Agneta

Citat:
Anterior postat de agneta Vezi mesajul
Hmmmm yammi! multumesc mult
de ai stii ce am macat azi la micul dejun... mititei la osser... dar numai doi...ce sa fac, am o slabiciune pentru ei...si sambata deobicei mergem la osser , in special pentru a manca mici
dar nu ma stresez, si pana acuma asta am facut, si rezultatele au aparut si asa, si deobicei daca mananc ceva de genul la o masa, compensez cu sanatoase la restul
te pup si iti doresc si tie un weekend frumos, chiar daca afara e friiiig brrrrrrrrrr
Vai vai... bata-i vina de mititei... sper ca nu i-ai mancat cu paine si bere, nu?

Bine scumpa, sa-ti fie de bine... e bine daca compensezi cu alimente sanatoase in rest...

Eu am cam renuntat cu totul la ei, si mie imi placeau... dar imi provoaca rau la stomac carnea tocata de magazin... mai ales ca anul trecut parca... oricum cam acum un an... am gasit ceva... asa... ca un ciob de unghie intr-un mic facut in casa cu carne tocata cumparata din magazin... am zis atunci... ceau bau, mi-o toc eu in casa... CARNEA (si fara grasimea aia alba). Nu... cine stie ce... ar trebui sa scrie pe eticheta "tot felul de chestii, tocate" Cu siguranta eu nu ti-am facut pofta

Te pup
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]