View Single Post
  #6672 (permalink)  
Vechi 11 iun 2012, 19:34:01
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

doamne ce scumpica e ana.. deja mi-o imaginam.. acuma e super sa descoperi toate chestiutele care le face/zice.. deja zaresti personalitatea ei..
la kg eu iar am dat inapoi.. mor de nervi ca nu mai scap de 65.. si mi amintesc ca si eu am stagnat multe luni prin 2009.. desi in 2008 eram gagica la 57 de kg.. apoi 60 tot eram hahaha
eu ma gandesc la md sa am lactate.. la gustari fructe, la praanz ceva consistent si carne.. si seara numai legume. sa vad ceva schimbare.. la sport daca pot 2 ore pe zi.
azi o sa mai merg sa conduc pe stradute mici.. hihi imi placeee desi sotul ma ia cu detaliile lui,, ce vrea ca de abia invart volanul. haha
as vrea sa merg la shoping dar ma ia depresia ca stagnez,..
gea, schimba ceva si la sport.. corpul s eobishnueiste si nu mai scazi.. fa ceva diferit..
vai flori sa stii ca l-am visat zilele trecute pe mihaita, si avea ceva sange la nas.. ai grija de el.
simona, de abia astept poze de la mare. sa vad cum reactioneaza raisa la apa, si nisip, sa ii iei jucarele de nisip. ce costum de baie iti iei?oricum arati bineee
nico, draga, oh.. nu mai plange ca faci riduri.. o sa vezi ca slabesti , si te faci frumoasa.. sa iti lasi parul lung si drept..
mamica de care ziceai tu, e superba ea, si inainte era super sportiva, eu ma gandesc ca e genetica pt zona abdomenului.. altele slabesc repede, altele.. stau cu burta toata viata.. eu nu imi imaginez ca o sa am asa ceva..burta plata hahaha..
si ce copil frumos are.. cand il vad
stiti careva dc mi se zbate intr-0 parte la ochiul stang, asta de cateva sapt bune..
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat