Subiect: Jurnal Agneta
View Single Post
  #68 (permalink)  
Vechi 03 apr 2012, 09:04:23
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Agneta

Citat:
Anterior postat de agneta Vezi mesajul
Ba daaaa! Adica a fost o felie de paine, si doua guri de bere de la prietenul meu. Nu-i stres...
Apoi chiar ca nu mi-ai facut pofta

Ma bucur ca reusesc sa slabesc, sincer nu imi vine sa cred, parca nu ar fi adeverat, si ceea ce ma bucura cel mai mult, e si faptul, ca nu mi-am interzis nimic categoric ( inafara de zahar) si am invatat practic sa stiu sa imi educ poftele si cel mai important am invatat ce inseamna echilibrul in alimentatie, pentru ca asta nu am stiut noi pana acum, si am ajuns unde am ajuns...
te pup si spor si tie,
scuze ca nu scriu asa des,( te mai citesc asa in fuga si stiu ca esti o harnica si jumatate) dar sunt super -arhi-plina cu munca...
Duminica avem Pastile,(sunt catolica) si mergem la parinti ( daaa...va fi greu, nici nu stiu cum sa fac sa ma abtin de la bunatati...dar sper ca in 4 zile nu se va intampla nimic tragic in ceea ce priveste cantarul)
Ei ei, rautate mica, acum lasa... Ma gandeam eu, ca si eu cand mancam nu ii mancam fara cele 2 ingrediente, trio-ul complet

Ce frumos, da, e asa o senzatie placuta cand slabim... Ne da incredere si optimism + ne da putere sa continuam drumul spre vis. Mai apoi trebuie sa ramanem tari pe pozitie si sa ne mentinem frumoase.

Da, e greut cu timpul asta care incepe sa se condeseze cateodata In ce domeniul lucrezi?

Te pup si spor
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]