Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #6801 (permalink)  
Vechi 10 dec 2013, 21:31:31
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Ce mai faceti girlz?
Trebuie sa ma pun pe treaba neaparat si cat de repede la capitolul sport si regim sanatos ca m-am saturat de slana de pe mine, no joke.
Tot aman ca nu stiu cum si de unde sa o apuc...
Datorita programului incarcat... lipsei de timp pentru gatit... pentru sport... Numai bine o sa incep din weekend cred... asa de duminica sau poate chiar sambata. Depinde cum ies socotelile. Ca tare as vrea sa revin la greutatea de unde tot incepeam sa slabesc, adica cele 68! Cale lunga de la 75 nene... maximul meu stiti ca era 73... eu nu stiu cum am pus 7 kg... asa... destul de usor, lejer... una doua, in cateva luni, 4 sau cate. Fara sa ma porcesc in ultimul hal. Destul de trist ca daca nu sunt atenta la ce si cand mananc, daca las sportul... si daca cum mananc asa mai pe saturate, sau ce mai am pofta din cand in cand... ma ingras asa usor.
So... vedem ce iese... dar ma apuc de ceva din weekend ca nu mai pot, nu mai am ce imbraca dimineata, e horror.
Cred ca o sa fie un SB, sau ceva pe acolo -depinde de buget, si Shred.
Back in business, pua ca mi-e acru!


__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui Rallara:
CCristina D (10 dec 2013), diana87 (24 dec 2013), Kclaudyia (28 apr 2014), LOREDANA99 (10 dec 2013), niculina04 (10 dec 2013), rommyna (11 dec 2013)