Subiect: Twisty`s Diary
View Single Post
  #683 (permalink)  
Vechi 05 sep 2012, 11:15:11
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: Twisty`s Diary

e f frumos ,ar trebui sa-ti faci o meserie din asta dc pasiunea exista deja..........eu nu prea am inclinatii artistice decat la desen tehnic aveam odata............si iti mai spun un secret "e f banoasa"asa ca punete pe treaba ,nu se stie de unde sarea iepurasul si unde poti ajunge,mie imi place sa visez si mi se indeplinesc peste ceva timp toate viselemai am unul singur dar stiu ca e indepartat dar nu se stie ce viitor ma asteapta,toate celelalte s_au indeplinit si stii ca la varsta cand visam la ele imi spuneam"aha viseaza cu ochii deschisi"si pe rand au inceput unul cate unul sa prinda contursi sint sigura ca in timp o sa mai am si altele sunt visatoare din nastere.....doar cel de slabuta e f indepartatla cap asta vad un drum fara sfarsit........o zi minunata!!!
__________________
RINA I
talie - 82
colac-105
bust -102
brat - 35
picior- 61
niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]