Subiect: Jurnal Agneta
View Single Post
  #69 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 08:47:56
agneta's Avatar
agneta agneta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2012
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 39
Date: 160cm, 65kg
Mesaje: 74
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Agneta

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Ei ei, rautate mica, acum lasa... Ma gandeam eu, ca si eu cand mancam nu ii mancam fara cele 2 ingrediente, trio-ul complet

Ce frumos, da, e asa o senzatie placuta cand slabim... Ne da incredere si optimism + ne da putere sa continuam drumul spre vis. Mai apoi trebuie sa ramanem tari pe pozitie si sa ne mentinem frumoase.

Da, e greut cu timpul asta care incepe sa se condeseze cateodata In ce domeniul lucrezi?

Te pup si spor
daa , chiar va trebui sa raman tare pe pozitii cu toate bunatatile pe care mama le va pune pe masa...atunci e mai greu, tentatia e mare...cand imi gatesc eu , este ok, imi gatesc numai ce vreausi stiu ca e ok
dar stiu ,ca tu te referi la mentinerea pozitiei de acum in colo pe veci din toate dar cu echilibru si nu avem cum sa clacam....sper
Eu lucrez in domeniu artistic , si tu juridic, parca ne-am mai intrebat
ia zi , tu cum ai sa mananci de Pasti, ai ceva idei cum sa te abtii, sau gatesti doar tu
te pup si o zi cu mai mult soare decat acum
agneta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2310 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1794 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]