Subiect: Jurnal Silvy
View Single Post
  #69 (permalink)  
Vechi 07 mar 2011, 14:33:36
silviy's Avatar
silviy silviy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: hipocalorica
Date: 167cm, 51kg
Mesaje: 61
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Silvy

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul


De cantarit te.ai mai cantarit? te mentii macar?
Mananca si tu mai de mentinere, da? nici sa te dai la de toate...dar nici prea putin sa papi, ca nu vrem sa ti sa faca rau
Pai sa stii ca o sa te bat la cap suna foarte bine salatica
sa ai pofta
M-am mai cantarit si oscilez intre 45,8 si 46,5 asa, incerc sa manac cat pot de mult, dar iar nu am pofta de mancare de vre-o 3 zile, mai ales ca ma doare foarte tare in gat si nu am nici un gust, da mi-am impus si am mancat.
De azi insa vreau sa tin post macar o saptamana, sper sa ma descurc ok, ca imi e cam teama cu postul ca mananc multe prostii, foarte multa paine si alte lucruri, da parca nimic foarte hranitor.
Ma rog, o s aincerc sa mananc ceva mai bine, chiar daca nu imi e pofta de nimic.
De dim am mancat 2 feli mai de paine integrala cu zacusca cu ciuperci, si smochine uscate si acum la pranz am mancat si ciorbita de legume si paste cu foarte multe legume, si putin cam mult ulei.
Sa vad ce imi fac diseara de mancat, oricum sigur voi manca ceva vinete cu ceapa, ca am in frigider, da nu am putut sa mamanc de dimineata.
Asa ca sper sa trec cu bine peste aceasta saptamana, oricum m-am aprovizionat deja si cu lapte de soia....asa ca ma descurc
Răspuns cu citat