View Single Post
  #6918 (permalink)  
Vechi 03 iun 2011, 08:28:07
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Saraca ,cred ca te-ai lovit zdravan. Instinctul matern ,l-ai protejat pe David ranindu-te pe tine. Sa speram ca nu e nimic grav , dar e bine sa mergi la dr.
Eu cred ca orice mama ar fi procdat la fel,merg la doctor

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Si eu am pus o poza ieri !
Am vazut-o si am comentatE foarte mare diferenta

[QUOTE=myha;676930]Buna dimineata fetele mele dragute si slabute, un weekend minunat sa aveti si cat mai putine tentatii!

Vidia, draga de tine, ce intamplare, bine ca nu a patit ceva David, sper sa fie bine si la tine, sa se vindece vanataile, sa-mi spui si mie ce ai facut la dr. legat de osul de la deget ca si la mine au crescut ceva la ambele picioare pupici si spor la treaba, si eu am bagat la masina sa spal, sper sa nu ploua.
Buna Miha.M-a programat saptamana viitoare vineri ,acum am termina de vorbit ,merg la particular

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Neata fetele
M-am intors de la mare ...si abia acum am reusit sa intru pe site.
La plecare aveam 55..acum 56.2..asta e pericolul la all inclusive
Dar am inotat mult, am facut gimnastica dimineata si gimnastica in apa..asa ca e cat de cat bine.
F bronzata nu sunt..vreme buna a fost dara soarele ardea tare si m-am tot dat cu crema.
Cand o sa am timp o sa pun 2-3 poze.
Voi sper ca sunteti bine.
AM citit doar pagina asta ..Vidia Multa sanatate ..nu mergi la doctor??
Va pup..weekend frumos
Roxyyyyyyyyyyy,cum a fost la mare ,care3 sunt preturile ,pune poze vrem sa te vedem ,lasa kilo dale incolo bine ca te-ai distrat .Eu o sa ma fac bine ca nu mau invins pe mine altele mai rele ,dapoi 2 vanatai
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]