View Single Post
  #6925 (permalink)  
Vechi 03 iun 2011, 08:45:16
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul



Roxi te pup, si bine ai revenit. Bine ca te-ai distrat , ce ai pus dai tu jos.
Sper..ca tot dau jos de la inceput de an
Bine te-am regasit


Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna dimineata fetele mele dragute si slabute, un weekend minunat sa aveti si cat mai putine tentatii!

Roxyyyyyyyyyyy,cum a fost la mare ,care3 sunt preturile ,pune poze vrem sa te vedem ,lasa kilo dale incolo bine ca te-ai distrat .Eu o sa ma fac bine ca nu mau invins pe mine altele mai rele ,dapoi 2 vanatai
Servus Vidia
Cum sa fie ..fain...doar intr-o noapte a plouat..
la turci la all inclusive e fain..doar ca prea multa mancare
Asa ca n-am prea cheltuit bani..doar pe ceva mici cadouri.Pun si poz(n)e..cand oi apuca ..inca nu le-am descarcat in pc.
Sa ai grija de tine si de David
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Buna Roxi, bine ai revenit, te-ai distrat frumos la mare, lasa kg, cum vin asa or sa plece, pana la urma nu conteaza cate kg ai ci sa te simti tu bine in pielea ta si sa ai un corp armonios, pupici!
Servus Miha
um e cu mentinerea?
Pai de distrat m-am distrat..dar asa mi babeste..mai mult de 23:30 n-am rezistat sa stau
F bine nu m-am simtit in pielea mea..ca erau numai rusoaice ..manechine pe acolo..serios..dar na ..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]