View Single Post
  #70 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 14:24:17
IoAnnA90's Avatar
IoAnnA90 IoAnnA90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 34
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 52
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ioanna90

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Bine ai venit in gasca
De fapt bine ai venit in randul slabutelor cu jurnale
poate ne spui si noua mai multe despre tine, ca sa stim ce sa te sfatuim
Trebuie sa reusesti sa slabesti si sa nu mai pui asa pe tine. nu e bne sa slabesti apoi iar sa te ingrasi si tot asa
Ia, spune, cu iubitul cum mai merge?
Mult succes!
De maine vreau sa ma pun pe treaba. Sper sa reusesc.
Nu vreau nici astazi sa exagerezi, dar acum la pranz am mancat niste feli cu paine si gem.
Deseara pap peste+o salata mare..

Cu iubitul,nu prea stiu ce sa spun. Pana acum 1 saptamana era putin mai bine. Dar eu sunt prea dependenta de el si nu mai vreau sa fiu asa.
Nu stiu cum sa ma comport,este primul meu prieten oficial.
Imi vine sa-l sun in continuu si sa ne vedem in continuu. Daca in weekend nu ne vedem ma inchid in mine si nu prea mai fac nimic toata ziua.
Sunt foarte constienta ca nu fac bine,imi doresc sa ma schimb dar nu stiu cum???
Astazi de ex. de vineri pana astazi am stat impreuna, iar azi am venit acasa si am vrut sa vina si el la mine, dar el mi-a spus ca vrea sa mai stea si sigur sa aibe putina intitimate, eu repede m-am suparat. Stiu ca nu este bine deloc ceea ce fac, sunt prea dependenta de iubirea lui.
Cand vine weekendul stiu gata trebuie sa-l fac, dar nu e bine asa. Cand el nu poate eu ma supar repedeImi doresc sa nu mai fiu asa.
Trebuie sa ne vedem cand simtim nu din obligatie. Am ajuns sa il sufoc cumva.
PS: cand el scapa mai devreme de la servici si scap si eu ne mai vedem si in timpul saptamani/1-2h.

Ce sfaturi imi dati, va rog frumos? Cum sa procedez? Sa nu mai fiu asa dependenta de el.