View Single Post
  #74 (permalink)  
Vechi 21 oct 2011, 17:59:25
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Jurnal ioana - Slabit sanatos + MENTINERE

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Buna dimineata!!!
Eu sunt la servici si imi beau ceaiul,asa ca te invit si pe tine
Nu s-a miscat chiar deloc..poate in plus dar nu am mai modificat..am in jur de 67-68 kg pana la 65.6 mai e putin
Uite eu azi pap numai fructe...atat am la mine azi...iar maine bag legume toata ziua...duminica le combin...iar de luni ma echilibrez...adica pap mai multe proteine si legume,si pap maxim 2 fructe pe zi.
E mult de munca cu ultimele 3 4 kg...am nevoie de disciplina,dar uneori bat campii...si tare am nevoie de sustinere si motivatie ca ma pierd imediat in fata unui dulceeee
Mai nou ma motiveaza o pereche de pantaloni f scurti pe care as vrea sa-i port fara jena ca am celulita...dar asta pana in luna mai deci timp ar fi de spooort si papa sanatos
Hello! Nu te-am mai vazut de muult timp. Am vazut pana si luna noua, dar nu si pe tine.
Gata..l-am baut, cam rece, ai uitat sa-l incalzesti. Da-l incolo de cantar, ca tu stai fff bine. Si nu mai slabesti ca nu mai ai de unde. Altceva? Ce mai faci? Cum e la munca? Pe unde ai mai fost? Si mai scurti decat aia din poze?

Te pup scumpo!
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat